Witaj w moim świecie – pełnym pasji, sprzedaży, handlowców i klientów!

Kim jestem i czym się zajmuję?

Blisko 20 lat mojego życia zawodowego poświęciłam sprzedaży. Jako handlowiec i doradca klienta działałam w różnych branżach, w tym: w branży finansowej, budowlanej i w sprzedaży bezpośredniej. Dziś działam głównie na rynku usług rozwojowych. Na co dzień projektuję i prowadzę szkolenia, a także rozwijam firmę Notionis.pl. Z wykształcenia jestem ekonomistą i trenerem.

Jeżeli szukasz kogoś, kto pomoże rozwinąć dział sprzedaży w Twojej organizacji, to dobrze trafiłeś! Zajmuję się podnoszeniem efektywności procesów sprzedaży w organizacjach, poprzez świadczenie następujących usług:

  • diagnoza i audyty w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • badania poziomu wiedzy pracowników o oferowanych produktach i usługach,
  • obserwacja, wspieranie i ewaluacja handlowców na stanowisku pracy,
  • projektowanie, opracowywanie i wdrażanie standardów obsługi klienta,
  • projektowanie, prowadzenie i ewaluacja szkoleń dedykowanych dla działów sprzedaży,
  • prowadzenie treningów indywidualnych dla menedżerów sprzedaży, w szczególności w zakresie zarządzania zespołem (w tym delegowania zadań, wspierania członków zespołu, kontroli i egzekwowania wykonania zadań, budowania i rozwoju zespołu, współpracy i komunikacji interpersonalnej),
  • doradztwo w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • projektowanie szkoleń e-learningowych.

Blog

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem sprawia mi wiele radości, stąd powstał pomysł pisania bloga. Blog to praktyczne „know-how” o tym, jak sprzedawać. Tematyka skupia się między innmi w obszarach: procesu sprzedaży, kompetencji handlowca, typologii klienta, oferty handlowej, zasad sovoir vivre w sprzedaży, komunikacji w relacjach z klientem, technik sprzedaży i narzędzi wspierających pracę handlowca. Znajdziesz tu kilka przydatnych podpowiedzi, trochę teorii, opowieści z życia wzięte, opisy przydatnych narzędzi, a także sporą dawkę pozytywnej energii!

Blog jest adresowany szczególnie do przedstawicieli handlowych, sprzedawców, doradców klienta, menedżerów zespołów sprzedażowych i wszystkich tych, których zainteresują moje wpisy. Mam nadzieję, że treści trafią w Twoje oczekiwania. Będzie mi miło jeśli zostawisz komentarz lub informację zwrotną!

Jeśli mogę coś zrobić dla Ciebie i Twojej firmy w zakresie moich pasji – serdecznie zapraszam do kontaktu!

Przyjemnej lektury!
Anna Jankowska

Anna Jankowska